Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Mužsko Ženský Kruh – Podstata Života

9 decembra, 2023 @ 16:00 20:00

Mužsko ženský kruh – Nitra

Podstata Života

Srdečne Vás pozývam do kruhu v ktorom si povieme viac o zmysle života.

Zažijeme spolu cacao ceremóniu, ktorá otvorí naše srdcia a uvoľní naše zmysli.

Kruh je miestom v ktorom sa dokážeme viac vidieť a rešpektovať takí, akí sme. Vytvoríme bezpečné a posvätné miesto, aby sme sa viac spoznali a uvideli.

Hlavnou témou tohto stretnutia bude Podstata Života, ktorá môže byť pre každého z nás iná. Vzájomným zdieľaním v pokojnom prostredí si dovolíme zažiť niečo nové, aby nám život ukázal možno aj to, o čom ani sami nevieme.

V prípade, že máte doma hudobné nástroje, djembe, šamanský bubon, tibetské misky, perkusie, či iné hudobné nástroje určite ich so sebou zoberte, aby sme sa mohli prepojiť v univerzálnom jazyku hudby, či tanca.

Sprevádzať stretnutím bude Branislav Rybička, ktorý svojim bohatým životom prináša hĺbku a poznanie pre všetkých zúčastnených. Svojim láskavým prístupom podporuje samotný zámer stretnutia. Venuje sa dlhé roky sprevádzaniu a liečeniu ľudí k ich zdravému plnému potenciálu. Je tvorcom cyklu Cesta Vedomého Muža. Napísal niekoľko kníh, množstvo článkov a natočil veľa videí. Je milujúcim otcom, partnerom a človekom, ktorý miluje život. www.branislavrybicka.com

KDE: Alba centrum, Štefánikova 101, Nitra

KEDY: 9.12.2023 od 16:00 – 20:00

KOĽKO: Výmena energie za stretnutie je minimálne 30,- eur

REZERVÁCIA miesta do 5.12.2023 na info@branislavrybicka.com

Teším sa na spoločný kruh.

Návrat hore