O mne

o mne
Dlhoročne sa venujem sprevádzaniu ľudí k ich plnému potenciálu. Zdieľam svoje skúsenosti v osobných alebo online stretnutiach. Píšem knihy články, tvorím videá, semináre, školenia, kurzy a obrady v rôznych témach života. Mojim darom je podpora a dôvera v prirodzenú časť človeka, ktorou je jeho duša a kvality, ktoré prináša vo svojom živote. Pri konzultáciách poukazujem otázkami a navedením človeka do jeho vnútra a nájdení príčiny, ktorá na len dôsledkom nerovnováhy a obmedzenia v danej skúsenosti. Následne spolu príčinu napravíme a daný problém sa mení a tým sa mení aj život sprevádzaného/sprevádzanej. Silnou stránkou mojej osobnosti je láskavý, úprimný a pokojný prístup k človeku, ktorého sprevádzam. Stretnutia sa dejú cez rozhovor a otvorenie daného problému.

Môj život

Je o tvorení, spolupráci, zlepšovaní a posúvaní vlastných diel do podpornejšieho a zmysluplnejšieho tvaru. Cez rozpoznania vlastnej osobnosti a jej darov prinášam tomuto svetu nové myšlienky, vhľady a koncepty, ktorými sa svet bude uberať najbližšie desaťročia. Rád vstupujem do nových výziev, projektov a posúvam tak úspešne vlastné hranice možností.

Príroda a planéta zem je mojou veľkou pomocníčkou, kde si chodím oddýchnuť od hluku mesta a načerpať potrebnú energiu. Nachádzam tam čistotu, rozmanitosť a krásu vo svojej prirodzenosti. Turistika alebo zber darov prírody ma vždy nasýti a pozdvihne na duchu.

Žijem partnerský život a mám milovanú dcéru. Ďakujem môjmu rodu za všetky dary, ktoré som dostal, aby som ich mohol zdieľať a posúvať ďalej.

Milujem hudbu, tanec, pokoj, radosť, šťastie a všetky láskavé cnostné energie, ktoré pomáhajú pozdvihnúť mňa a ľudí, ktorých stretnem na svojej ceste.

Návrat hore