Cesta vedomého muža​

Pozývam ťa na 5 stretnutí počas roka, kde spoločnou cestou odhodlaním a vykročením z komfortnej zóny zažiješ presne to, čo tvoje ja potrebuje.

Počas predošlých ročníkov nimi prešli muži, ktorí našli svoju silu, odvahu, múdrosť, podstatu aj odhodlanie čeliť úskaliam každodenného života trochu inak. Zmenili svoje postoje, myslenie a našli v sebe hĺbku a prepojenie s mužskou podstatou.

Slová môžu poukazovať na všeličo no samotný zážitok je viac ako tisícky slov, preto ťa pozývam do kruhu, aby si čelil svojim strachom. Našiel zmysel svojej mužskej podstaty. Zlepšil si vzťahy a stretol skvelých ľudí a objavil nové miesta.

Vnímavosť, porozumie, pochopenie a poznanie vecí z nás robí skúsených mužov a až samotné činy z nás robia skutočných mužov. Každý jeden z nás, ktorí číta tieto riadky sa dostal v živote do bodu, ktorý bol hraničný. Nevedel čo sa stane alebo čo príde po danom rozhodnutí. Či to bude správne alebo chybné. Veľakrát to bolo aj chybné, no skúsenosť, ktorú nám to prinieslo bolo na nezaplatenie. Častokrát to bolo aj správne a posunulo nás to míľovými krokmi tam kde sme teraz.

V tejto dobe je možností neúrekom, môžeme byť čím chceme a môžeme robiť čo chceme. Obmedzenia, ktoré sa nachádzajú vôkol nás sú len obmedzením nášho myslenia a pochopenia princípov života.

Tento cyklus  je o tebe o tvojej vnútornej sile. Pochopení samého seba ako jednotlivca, aj kolektívneho spoluhráča. Pozrieš sa na svoje slabé stránky, ale aj silné. Nájdeš veľa nových myšlienok a hlavne zažiješ veľa zážitkov, ktoré ti ukážu teba samého.

Stretnutia sú víkendového zážitkového charakteru, ktoré ti prinesú vnútornú zmenu a obohatenie. Pomyselný „návod“ na život, ktorý nájdeš v sebe, aby si mohol byť vzorom pre svoje okolie a budúce generácie. Nemôžeš byť tým kým nie si, iba tým kým skutočne vo svojom vnútri si.

Dátumy stretnutí pre ročník 2024

19-21.4.2024 Mimo komfortnú zónu
21-23.6.2024 Prebudenie z ilúzie
16-18.8.2024 Skutočné oslobodenie
18-20.10.2024 Podstata života 

O sprievodcovi

Dlhé roky som bol ako otrok a robil veci, ktoré som musel, až kým som si nedovolil vystúpiť z určitých princípov a začal som žiť inak. Presne tak, ako si to moje zrodenie vyžaduje. Od toho času sprevádzam ľudí k ich podstate zrodenia a zmyslu života. Návody, techniky, metodiky, ktoré učím a zdieľam sú len nápomocnými nástrojmi k plnej podstate nás samých.

Sprevádzanie mužov je kapitola sama o sebe. Počas predošlých rokov som stretol desiatky až stovky mužov, ktorí hľadali zmysel života, naplnenie vo vzťahoch, zmierenie s minulosťou a okolnosťami, ktoré sám život ponúka. Boli a sú to muži, ktorí vystúpili so svojho tieňa a zmenili sa k lepším verziám samých seba.

5 Hlavných tém víkendových stretnutí

Mimo komfortnú zónu​

Poďme prekonať obmedzenia, ktorých sa bojíme!
Poďme za podpory skúseného lektora a skupiny  spoznať naše správanie mimo komfortnú zónu.
Vykroč tam, kde si ešte nebol, aby si dostal to, o čom ani nevieš, že v sebe máš.
Príroda, neznalosť, pochybnosti, strach, dôvera, odhodlanie, vytrvalosť, sila, všetko je v nás a patrí do života. Naučíme sa s týmito kvalitami pracovať a vstúpiť do podstaty vlastného bytia.

Prebudenie z ilúzie

Stretnutie zamerané na prebudenie viacerých úrovní vedomia.
Porozumenie, pochopenie, poznanie. Zaži postupné prebudenia v každej úrovni svojho vedomia.
Čo je to keď spíme v sladkej nevedomosti a čo to znamená prevziať úplnú zodpovednosť za svoj život.
Zážitkové skúsenosti ti prinesú nový pohľad na seba a život. Navedú ťa na správnu cestu plného vedomia a rozpoznania skutočnosti ako takej.

Skutočné oslobodenie

Sloboda je centrom mužskej podstaty. Pochopiť ju a naučiť sa ju žiť chce odvahu a odhodlanie, ktoré je potrebné správne uchopiť.
Dá sa vôbec žiť slobodný život v tomto svete? Ak áno tak sa poďme naučiť od základov.
Stretnutie ti prinesie zážitkové náuky, metodiky a návody, ako správe uchopovať slobodu a následne ju aj žiť.

Podstata života

Stretnutie je zamerané na lásku, ako stav bytia.  Jej všetky odtiene a možnosti ako ju kumulovať a rozvíjať v živote.
Porozprávame sa o sexualite a partnerstvách. Uzdravíme zranenia a pozrieme sa na zdravý spôsob zdieľania a vzájomnej podpory vo vzťahoch.
Rozdielnosti medzi ženou a mužom sú prirodzené. Nájsť ich prepojenosť a súlad? Zrkadlenie vo vzťahoch? Áno, aj o tom bude toto stretnutie. Obrady: Prejdeme si obradom zasvätenia vnútornému chrámu Lásky, kde sa uvoľnia staré zranenia a nájdeme v sebe silu Muža – Tvorcu.

Vedomé Vzťahy

Víkendový seminár pre ženy a mužov, ktorý je o partnerských, rodinných aj priateľských vzťahoch, láske, komunikácii aj sexualite. O odlišnostiach mužského a ženského sveta, myslenia, cítenia a prežívania, a o tom ako podporiť tieto odlišnosti , aby konečne začali spolu tvoriť a prestali bojovať. Pripomenieme si, že rovnosť pohlaví neznamená rovnakosť.
Spoznáme svoj jazyk lásky. Nahliadneme aj do svojich zranení a z nich vyplývajúcich manipulácií v partnerskom vzťahu. Posvietime si na závislé vzťahy a rôzne vzťahové hry.
Otvoríme tému vedomého konfliktu a zodpovieme si na zásadnú otázku, ako rozoznať kedy je vzťah ukončený a treba z neho odísť, a kedy je to ešte útek z nedokončenej lekcie?
Na tomto víkende budeme mať možnosť zodpovedať si na mnoho otázok o partnerstve v bezpečí posvätného kruhu.

Najbližšie stretnutia

Upcoming Events

Pure Cacao

Eshop, kde dovážam cacao z rôznych krajín celého sveta. Ochutnaj ceremoniálne cacao a pozdvihni svoje telo a myseľ. 

Silné bytosti sa rodia do ťažkých vzťahov

Mimo komfortnú zónu

Poďme prekonať obmedzenia, ktorých sa bojíme!
Poďme za podpory skúseného lektora a skupiny  spoznať naše správanie mimo komfortnú zónu.

Objednávkový formulár

Návrat hore