Semináre, školenia, kurzy, besedy

Zodpovednosť, tvorivosť, zdravá sebadôvera a sebahodnota.
Praktická meditácia v každodennom živote.
Pochopenie a zvládanie emócií od strachu cez stres až po pokoj a rovnováhu.
Myseľ jej účel a možnosti.
Ako si správne vytvoriť svoj život.
Praktické uchopenie zmyslu energie v každodennom živote.
Vzťahové semináre.

Jeden veľmi múdry človek raz povedal. Nauč ľudí chytať ryby, aby sa vedeli najesť sami. Učím sa už dlhé roky a dovoľujem si povedať aj životy. Všetko na čo prídem a nájdem na svojej ceste zdieľam a posúvam ďalej medzi všetkých. Tento systém zveľaďovania a posúvania princípov života je tak obyčajný, že sa niekedy sám zastavím nad jeho jednoduchosťou.

Veľmi dobre si uvedomujem, že každý jeden z nás chápe život len z tej úrovne v ktorej sa momentálne nachádza. Môže v nej ostať aj celý život alebo sa učiť a rozvíjať svoje danosti a zručnosti.

Moje semináre, školenia, kurzy a besedy idú vždy do podstaty danej témy. Zdieľam vlastné skúsenosti, ktorými som si prešiel, aby ste vedeli, že to čo hovorím nie je len z načítaných kníh a pozretých videí. Všetko si dôsledne zažijem, aby som vedel čo to robí a kam to človeka prinesie.

Tvorím aj školenia pre firmy, ktoré môžu obohatiť svojich zamestnancov o zvýšenú efektivitu. Praktické odbúranie stresu a zlepšenie pracovného prostredia vo firme a medzi zamestnancami.

Objednávkový formulár

Návrat hore