Konzultácie, sprevádzanie, terapie

Máš strach, obavy, pochybnosti s ktorými si nevieš rady?
Potrebuješ sa posunúť vo svojom živote tým správnych smerom?
Chceš zmenu, ale nevieš čo máš urobiť?
Máš chuť robiť niečo iné ako doteraz, no chýba ti postup, ako to urobiť správne?

Je veľa tém, ktoré nám život prináša, kde tápame alebo len hľadáme čo s nimi urobiť. Mojou cestou je naviesť ťa a posunúť k plnej hodnote tvojej bytosti. Naše sedenie môže byť jednorázové alebo dlhodobejšie, kde sa v pravidelných intervaloch budeme stretávať a posúvať krok za krokom k tvojmu cieľu.

Konzultácie prebiehajú vždy formou rozhovoru. Následne sa pozrieme hlbšie a do podstaty veci, ktorú treba uchopiť správne nastaviť, aby slúžila v živote.

Pracujem cez vhľady do príčin, ktorým sa hovorí aj regresná terapia. Príčiny prepisujeme v pokojnej vedenej meditácii, ktorá vždy napraví to čo je potrebné.

Človek pociťuje uvoľnenie a napravenie daného problému, ktoré mu daná vec spôsobovala. Môžu no nie je to vždy podmienkou, že sa následne vyplavia veci, ktoré s tým súviseli. Je to proces očisty, ktorým sa dokončia nespracované emócie a uvoľnia z podvedomia.

Konečný stav je súladný s našou dušou a tvorením, ktoré sme si v tomto živote vybrali.

Semináre, školenia, kurzy, besedy

Zodpovednosť, tvorivosť, zdravá sebadôvera a sebahodnota.
Praktická meditácia v každodennom živote.
Pochopenie a zvládanie emócií od strachu cez stres až po pokoj a rovnováhu.
Praktické uchopenie zmyslu energie v každodennom živote.
Myseľ jej účel a možnosti.
Ako si správne vytvoriť svoj život.
Vzťahové semináre.

Jeden veľmi múdry človek raz povedal. Nauč ľudí chytať ryby, aby sa vedeli najesť sami. Učím sa už dlhé roky a dovoľujem si povedať aj životy. Všetko na čo prídem a nájdem na svojej ceste zdieľam a posúvam ďalej medzi všetkých. Tento systém zveľaďovania a posúvania princípov života je tak obyčajný, že sa niekedy sám zastavím nad jeho jednoduchosťou.

Veľmi dobre si uvedomujem, že každý jeden z nás chápe život len z tej úrovne v ktorej sa momentálne nachádza. Môže v nej ostať aj celý život alebo sa učiť a rozvíjať svoje danosti a zručnosti.

Moje semináre, školenia, kurzy a besedy idú vždy do podstaty danej témy. Zdieľam vlastné skúsenosti, ktorými som si prešiel, aby ste vedeli, že to čo hovorím nie je len z načítaných kníh a pozretých videí. Všetko si dôsledne zažijem, aby som vedel čo to robí a kam to človeka prinesie.

Tvorím aj školenia pre firmy, ktoré môžu obohatiť svojich zamestnancov o zvýšenú efektivitu. Praktické odbúranie stresu a zlepšenie pracovného prostredia vo firme a medzi zamestnancami.

Cesta vedomého muža​

Pozývam ťa na 5 stretnutí počas roka, kde spoločnou cestou odhodlaním a vykročením z komfortnej zóny zažiješ presne to, čo tvoje ja potrebuje.

5 Hlavných tém víkendových stretnutí

Mimo komfortnú zónu

Prebudenie z ilúzie

Skutočné oslobodenie

Podstata života

Vedomé partnerstvo

Počas predošlých ročníkov nimi prešli muži, ktorí našli svoju silu, odvahu, múdrosť, podstatu aj odhodlanie čeliť úskaliam každodenného života trochu inak. Zmenili svoje postoje, myslenie a našli v sebe hĺbku a prepojenie s mužskou podstatou.

Slová môžu poukazovať na všeličo no samotný zážitok je viac ako tisícky slov, preto ťa pozývam do kruhu, aby si čelil svojim strachom. Našiel zmysel svojej mužskej podstaty. Zlepšil si vzťahy a stretol skvelých ľudí a objavil nové miesta.

Vnímavosť, porozumie, pochopenie a poznanievecí z nás robí skúsených mužov a až samotné činy z nás robia skutočných mužov. Každý jeden z nás, ktorí číta tieto riadky sa dostal v živote do bodu, ktorý bol hraničný. Nevedel čo sa stane alebo čo príde po danom rozhodnutí. Či to bude správne alebo chybné. Veľakrát to bolo aj chybné, no skúsenosť, ktorú nám to prinieslo bolo na nezaplatenie. Častokrát to bolo aj správne a posunulo nás to míľovými krokmi tam kde sme teraz.

V tejto dobe je možností neúrekom, môžeme byť čím chceme a môžeme robiť čo chceme. Obmedzenia, ktoré sa nachádzajú vôkol nás sú len obmedzením nášho myslenia a pochopenia princípov života.

Tento cyklus  je o tebe o tvojej vnútornej sile. Pochopení samého seba ako jednotlivca, aj kolektívneho spoluhráča. Pozrieš sa na svoje slabé stránky, ale aj silné. Nájdeš veľa nových myšlienok a hlavne zažiješ veľa zážitkov, ktoré ti ukážu teba samého.

Stretnutia sú víkendového zážitkového charakteru, ktoré ti prinesú vnútornú zmenu a obohatenie. Pomyselný „návod“ na život, ktorý nájdeš v sebe, aby si mohol byť vzorom pre svoje okolie a budúce generácie. Nemôžeš byť tým kým nie si, iba tým kým skutočne vo svojom vnútri si.

Cacao ceremónia & Ecstatic dance

Čo je to Ecstatic dance?

Je to tanec, ktorý nenasleduje žiadne kroky ani variácie. Človek sa oddá rytmu a uvoľní svoje telo, aby vnímal a cítil vnútorné prepojenie. Je to vhodné na prebudenie zmyslov a otvoreniu sa vlastnej podstate.

V skutočnosti je to posvätný obrad podpory a jasného zámeru v danom stretnutí. Pomôže to posunúť a prehĺbiť daný zámer alebo dokonať, ukončiť a prepustiť staré energie, ktoré nám už doslúžili.

Cacao vo svojej ceremoniálnej kvalite je čistým zdrojom vitamínov, antioxidantov, minerálov a iných prospešných látok, ktoré pomáhajú uzdraviť telo. Cacao pomáha skrze látku theobromín otvoriť viac srdce a prirodzené napojenie na nás samých.

 

Ceremónia prebieha v kruhu spoločným naladením, spevom, tancom a meditáciou. Samotné stretnutie sa môže meniť podľa potreby a naladenia skupiny.

Cacao je mojou chutnou vášňou od malička, ale jeho podstatu a spomienku na dávnu minulosť som uzrel relatívne nedávno. Je to skvelý nástroj a pomôcka pri pozdvihnutí a podpore každodenného života.

Uvoľnenie pri vzájomnom speve, tanci a hraní na hudobných nástrojoch pomáha účastníkom priniesť podstatu zámeru a posunúť ich viac k sebe a prirodzenému bytiu.

Objednávkový formulár

Návrat hore