Ponuka

Knihy

Vyplnením objednávkového formulára Vám na dobierku zašlem Vami vybranú knihu.

Zdravý Šťastný Bohatý

Zdravý Šťastný Bohatý

Cena: 20,- eur
Cena 25,- s poštovným na dobierku

Tri hodnoty, tri kvality života. Telo, myseľ, duch. Celistvosť, jedinečnosť, prepojenie. Porozumenie, pochopenie, poznanie. Vždy si vieme nájsť cestu k plnohodnotnému životu. Vždy je tu možnosť posunúť sa viac k sebe a byť šťastným človekom. Kniha Vám prinesie dobrodružnú cestu do Vášho vnútra cez ľahkosť, úprimnosť a čistotu slov.

Úryvok z knihy:

Žiť v blahu je ako žiť v raji a žiť v raji môžeme vtedy, ak si to dovolíme a uveríme tomu, že je to možné.“

V blahu byť znamená zažívať dobro a pravdu vlastnej podstaty. Byť skutočným tvorcom vlastného života v zarovnaní s ním. Nie je to úplne trvale udržateľný stav. No malé odchýlky sú dovolené v každej úrovni. Práve v tom je tá voľnosť a sloboda. Nebyť skalopevne prilepený ku čomukoľvek alebo komukoľvek. Dovoliť si urobiť sem tam veci inak, ako sme zvyknutí, lebo to prináša uvoľnenie a ľahkosť do života. Ego tým nelipne na jednej veci a výsledku, ale je správne používané duchom a dušou k osohu všetkému.

Ako Muži vnímajú Ženy​

Cena: 5,- eur
Cena 10,- s poštovným na dobierku

Prvé dielo v ktorom prinášam energiu, lásky, radosti, porozumenia a poznania. Je v tom kúsok môjho srdca. Vnímavé zážitky zo života prenášane do strán tejto knihy:

Úryvok z knihy:

„Muž a žena. Biela a čierna. Tvoria spolu dúhu života. Tvoria dokonalosť v spleti svetla a tmy. Kto je svetlo a kto tma. Kde je začiatok a kde koniec. Nikto, alebo všetci. Žiadne polarity. Žiadna súčasť ani nesúčasť. Iba jednoduchá súhra prítomnosti v jemnosti a nežnosti lásky. Žiadne opovrhovanie toho druhého, žiadna nadradenosť. Žiadne pochybnosti. Odovzdanosť a bytie samého seba.“

JednoDuchý Život

Cena: 8,- eur
Cena 13,- s poštovným na dobierku

Kniha opisuje životný príbeh chlapca, muža, starca, ktorý prežil svoj život v naplnení a jednoduchých krásach. Jeho cesty po svete, zážitky s láskou a nečakanými skúsenosťami ho stále posúvali vpred. Učil sa tomu čo nechápal a kvôli čomu prišiel na tento svet. Našiel svoje poslanie a tým naplnil aj svoju životnú úlohu. 

Úryvok z knihy:

„Pán Jones vošiel na chvíľku do malej izby a doniesol veľmi veľkú knihu. Bola iná, ako sme mali v škole alebo doma. Boli na nej vyrezávané ornamenty, aké som ešte nikdy nevidel. „Sadni si, Peter na gauč.“ Vedľa mňa si sadol pán Jones a knihu položil na stôl. „Zapamätaj si Peter, dve veci. Prvá, nikdy nesmieš nikomu o knihe povedať, inak by sa jej magická schopnosť skončila. Druhá, pýtaj sa len na veci, ktoré sú pre teba dôležité. Nepýtaj sa iných ľudí. Táto kniha ti môže odpovedať na otázky, ktoré sa týkajú teba. Chápeš, čo ti hovorím?“ opýtal sa rázne a jasne. Bol som nedočkavý, že sa niečo opýtam, aj keď som ešte nevedel, čo. „Áno, pán Jones, chápem. Takže nikomu o nej nesmiem povedať a môžem sa pýtať len otázky, ktoré sa týkajú iba mňa.“ „Presne tak, Peter. Tak čo sa chceš opýtať?“ Sedel som tam ako obarený. Tá kniha bola nádherná, bola celá z kože a veľká ako moja školská taška. Čo sa tak opýtam? Čo by som sa mohol dozvedieť? „

Obdarujte Svojich Blízkych Niečím JEDINEČNÝM?
Darujete Zážitok a Poznanie, ktoré má svoju skutočnú Hodnotu. Tento Voucher je v Hodnote 30,- eur, ktoré môžete využiť na všetky moje služby a produkty.
KONTAKTUJTE ma PRIAMO mailom v prípade záujmu o VOUCHER.
info@branislavrybicka.com
Obdarujte Svojich Blízkych Niečím JEDINEČNÝM?
Darujete Zážitok a Poznanie, ktoré má svoju skutočnú Hodnotu. Tento Voucher je v Hodnote 50,- eur, ktoré môžete využiť na všetky moje služby a produkty.
KONTAKTUJTE ma PRIAMO mailom v prípade záujmu o VOUCHER.
info@branislavrybicka.com
 
 Obdarujte Svojich Blízkych Niečím JEDINEČNÝM?
Darujete Zážitok a Poznanie, ktoré má svoju skutočnú Hodnotu. Tento Voucher je v Hodnote 100,- eur, ktoré môžete využiť na všetky moje služby a produkty.
KONTAKTUJTE ma PRIAMO mailom v prípade záujmu o VOUCHER.
info@branislavrybicka.com
Obdarujte Svojich Blízkych Niečím JEDINEČNÝM?
Darujete Zážitok a Poznanie, ktoré má svoju skutočnú Hodnotu. Tento Voucher je v Hodnote 250,- eur, ktoré môžete využiť na všetky moje služby a produkty.
KONTAKTUJTE ma PRIAMO mailom v prípade záujmu o VOUCHER.
info@branislavrybicka.com

Prosím vyplňte objednávkový formulár. Ďakujem.

Návrat hore