Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Mimo komfortnú zónu

19 apríla @ 17:00 21 apríla @ 14:00

O čom je víkend: Mimo komfortnú zónu?

Život v ktorom sa nachádzame nás učí prispôsobovať sa rýchlym zmenám. Nečakať a konať. Byť zodpovedným tvorcom aj ochrancom. Tlak, napätie, stres, strach z nás dolujú tie najhlbšie sily, ktoré v nás driemu.

Zážitkový víkend je o prekračovaní vnútorných hraníc vo vonkajšom svete. Čím menej budete vedieť, tým viac si z toho viete zobrať. Môžete to brať ako hru, cvičenie alebo paralelnú skutočnosť v ktorej sa vaše ja ocitlo. Počas tohto stretnutia účastníci zažijú osobnú premenu, ktorá bude mimo komfortnú zónu.

Je to víkend skúšky vás samých. Budete konfrontovaný so strachom, nevedomosťou aj nepohodlnosťou. Skutočná zmena začína za hranicami komfortnej zóny.  

Čo ti dá Cesta Vedomého Muža?

Vnímavosť, porozumie, pochopenie a poznanie vecí z nás robí skúsených mužov a až samotné činy z nás robia skutočných mužov. Každý jeden z nás, ktorí číta tieto riadky sa dostal v živote do bodu, ktorý bol hraničný. Nevedel čo sa stane alebo čo príde po danom rozhodnutí. Či to bude správne alebo chybné. Veľakrát to bolo aj chybné, no skúsenosť, ktorú nám to prinieslo bolo na nezaplatenie. Častokrát to bolo aj správne a posunulo nás to míľovými krokmi tam kde sme teraz.

V tejto dobe je možností neúrekom, môžeme byť čím chceme a môžeme robiť čo chceme. Obmedzenia, ktoré sa nachádzajú vôkol nás sú len obmedzením nášho myslenia a pochopenia princípov života.

Tento cyklus je o tebe o tvojej vnútornej sile. Pochopení samého seba ako jednotlivca, aj kolektívneho spoluhráča. Pozrieš sa na svoje slabé stránky, ale aj silné. Nájdeš veľa nových myšlienok a hlavne zažiješ veľa zážitkov, ktoré ti ukážu teba samého.

Stretnutia sú víkendového zážitkového charakteru, ktoré ti prinesú vnútornú zmenu a obohatenie. Pomyselný „návod“ na život, ktorý nájdeš v sebe, aby si mohol byť vzorom pre svoje okolie a budúce generácie. Nemôžeš byť tým kým nie si, iba tým kým skutočne vo svojom vnútri si.

Počas predošlých ročníkov nimi prešli muži, ktorí našli svoju silu, odvahu, múdrosť, podstatu aj odhodlanie čeliť úskaliam každodenného života trochu inak. Zmenili svoje postoje, myslenie a našli v sebe hĺbku a prepojenie s mužskou podstatou.

Slová môžu poukazovať na všeličo no samotný zážitok je viac ako tisícky slov, preto ťa pozývam do kruhu, aby si čelil svojim strachom. Našiel zmysel svojej mužskej podstaty. Zlepšil si vzťahy a stretol skvelých ľudí a objavil nové miesta.

O sprievodcovi:


Dlhé roky som bol ako otrok a robil veci, ktoré som musel, až kým som si nedovolil vystúpiť z určitých mentálnych princípov a začal som žiť inak. Presne tak, ako si to moje zrodenie vyžaduje. Od toho času sprevádzam ľudí k ich podstate zrodenia a zmyslu života. Návody, techniky, metodiky, ktoré učím a zdieľam sú len nápomocnými nástrojmi k plnej podstate nás samých.


Sprevádzanie mužov je kapitola sama o sebe. Počas predošlých rokov som stretol stovky mužov, ktorí hľadali zmysel života, naplnenie vo vzťahoch, zmierenie s minulosťou a okolnosťami, ktoré sám život ponúka. Boli a sú to muži, ktorí vystúpili zo svojho tieňa a zmenili sa k lepším verziám samých seba.

Informácie o stretnutí:

Kedy: 19-21.4.2024, od piatku 19.4.2024 o 17:00 do nedele 21.4.2024 cca 14:00

Kde: Shambhala mind & outdoor centrum Lúčka pri Rožňave

Koľko: Cena víkendu je 250,- eur. V cene je ubytovanie, strava a sprevádzanie

Prihlásenie je možné do 10.4.2024 cez formulár nižšie.

Pre prihlásenie posielajte zálohu 100,- EUR s vaším menom na č.ú. IBAN: SK72 8360 5207 0042 0314 9428

Pre viac informácií ma kontaktujte na info@branislavrybicka.com alebo na tč 0949 502 174

Storno podmienky
V prípade neúčasti sa storno poplatky účtujú nasledovne:
v prípade storna do 7 dní pred začatím akcie, prepadá 100% zálohy
v prípade storna do 14 pred začatím akcie, prepadá 50% zálohy
v prípade storna viac 14 pred začatím akcie sa záloha vracia v plnej čiastke

Návrat hore