Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Vedomé Partnerstvo

19 januára @ 17:00 21 januára @ 18:00


Srdečne Vás pozývame na víkend, ktorý prinesie zážitky stretnutia mužov a žien vo vzájomnom vnímaní a reflektovanie seba vo vzťahoch.

Uvedomenia v akýchkoľvek vzťahoch, no predovšetkým sa zameriame na hlbšie pochopenie a porozumenie medzi mužskou a ženskou energiou. Vzájomne sa viac spoznáme a pochopíme vnútorné procesy a postoje.

Tento seminár je vhodný pre mužov a ženy, ktorí chcú vedieť ako tvoriť zdravé a tvorivé partnerstvo. Sú ochotní vystúpiť zo starých rolí obetí/tyranov a detských zranení.

Počas celého víkendu budete zažívať množstvo zážitkových konštalačných hier, ktoré poukážu aký vzťah máte k sebe a opačnému pohlaviu. Následnými diskusiami a vyjasnením, prakticky uchopíte kam sa posunúť a čo je potrebné v sebe zmeniť, napraviť a uzdraviť.

Dôležitosť v tomto kruhu je úplné bezpečie a posvätný priestor v ktorom môžu muži a ženy navzájom cítiť úctu, rešpekt a podporu.

Sprevádzať stretnutím bude Branislav Rybička a Natália Miramá Vendelová.

Branislav Rybička sprevádza ľudí v ich osobnostnom, duševnom a duchovnom svete. Je autorom viacerých kníh a tvorí dlhoročný cyklus cesta vedomého muža. www.branislavrybicka.com

Natália Miramá Vendelová je sprievodkyňa ľudí životom v jeho hĺbke a časopriestore, spojená s volaním Duše a požehnaním.. Nesiem v srdci svoju vášeň podporovať človeka v autentickom žití, v spojení so Sebou, túžbu po celistvosti. – individuálne i v skupinách. Dlhodobo organizujem rôzne stretnutia pre ženy (Kruhy, Čarovnice, Tanec ženy).

REGISTRÁCIA miesta do 10.1.2024 cez FORMULÁR nižšie

Kde: Penzión na slnečnej stráni, Vyhne

Kedy: 19-21.1.2024 začíname v piatok o 17:00 večerou a končíme v nedeľu o 14:00 obedom

Koľko: cena za celý víkend je 250,- eur v ktorej je plná penzia, ubytovanie a lektorské. Uhraď zálohu 150,- eur vopred na čú: SK72 8360 5207 0042 0314 9428 do poznámky daj svoje meno, priezvisko a vedome partnerstvo. Po uhradení zálohy ti príde potvrdzujúci mail o úhrade a rezervovanom mieste.
*Kapacita je obmedzená vzhľadom na veľkosť priestoru. Svoje miesto si viete rezervovať uhradením uvedenej sumy vopred na účet.

Storno podmienky
V prípade neúčasti sa storno poplatky účtujú nasledovne:
v prípade storna do 7 dní pred začatím akcie, prepadá 100% zálohy
v prípade storna do 14 pred začatím akcie, prepadá 50% zálohy
v prípade storna viac 14 pred začatím akcie sa záloha vracia v plnej čiastke

Návrat hore