Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Divine Cacao Ceremónia Banská Bystrica

8 decembra, 2023 @ 18:00 22:00

Pozývam Vás na výnimočný večer plný chuti, hĺbky, hudby, vhľadov, múdrosti, rozmanitosti, tanca a nového poznania.

Pokiaľ žijeme len vo svete hmotnom materiálnom, racionálnom, egocentrickom, finančnom alebo naopak len v duchovnom plnom snov, abstraktností a citov.

Tým pádom náš život nie je plne prepojený a nevyužívame svoj vlastný potenciál celistvosti. Vnútorný svet nie je oddelený od toho fyzického, práve naopak je plne prepojený, ak si to naša bytosť uvedomuje a spolupracuje.

Samotné kakao pri správnom spracovaní a užívaní prepája tieto dva svety v srdci v strede našej bytosti. Otvára nové vhľady a ukazuje ako ich prepojiť do hmoty. Prináša láskavú a veľmi hlbokú energiu samotnej podstaty človeka v hmote a duši.

Samotný obrad ~ ceremónia má v sebe zámer a oddanosť tomuto spolutvoreniu.

Kakao je podľa juhoamerických tradícií plodom, ktorý prepája svet ducha ~ otca, so svetom matky ~ zemou.
Ak ste už vo svojom živote mali čokoládu veľmi dobre viete, ako vám to pozdvihne a zlepší náladu. Pokiaľ je kakao plnohodnotné to znamená nie je zbavené tuku a ostatných výživných zdraviu prospešných látok, tak je silným antioxidantom a pomáha telu doplniť také látky, ktoré ho uzdravujú v niektorých aspektoch.
Prinášajú uvoľnenie a nabudenie zároveň, pohladenie duši a pozdvihnutie ducha.

REZERVÁCIA MIESTA: DO 1.12.2023

Rezervuj si svoje miesto mailom na branorybicka@gmail.com
Cena za ceremóniu je 30,- eur, ktorú je potrebné uhradiť vopred na čú: SK72 8360 5207 0042 0314 9428 do poznámky daj svoje meno, priezvisko a cacao Banska Bystrica. Po uhradení zálohy ti príde potvrdzujúci mail o úhrade a rezervovanom mieste.

Svoje miesto si vieš rezervovať uhradením uvedenej sumy vopred na účet.

KEDY: 8.12.2023 od 18:00 ~ 22:00
KDE: Rodinná škola, Lazovná 6, Banská Bystrica

Počas ceremónie sa stretneme v kruhu, kde sa naladíme a vytvoríme tak posvätný kruh prijatia a vzájomného tvorenia.

Doneste si hudobný nástroj, djembe, šamanský bubon, gitaru, perkusie, tibetskú misku, svoju obľúbenú šálku, krištále alebo amulety, ktoré vám pomáhajú vo vašej ceste životom.

Pri sprevádzaní hudbou a zvuku bubnov sa prenesieme hlbšie do vnútorných svetov, ktoré nám prinesú poznanie a podporu pre pokračovanie v našej životnej ceste. Zmenený stav je veľmi individuálny z vlastnej skúsenosti je to vždy podpora, pohladenie a pozdvihnutie. Vždy to záleží to od zámeru a nastavenia ako vstupujeme do samotnej ceremónie.

ODPORÚČANIA:
v žiadnom prípade neužívať alkohol a omamné látky pred ceremóniou, v deň ceremónie skúste vynechať svoju každodennú dávku kávy a doplňte dostatok tekutín. Kakao je ťažšie pri vyšších dávkach a voda pomáha tráviacemu traktu.

Doneste si svoj obľúbený hrnček, pohodlné oblečenie, fľašu vody, hudobný nástroj (bubon, gitaru, perkusie…), karimatku, prípadne meditačný vankúš, krištále, amulety alebo obľúbené predmety, ktoré vás zavolajú, že chcú ísť s vami

SPREVÁDZAŤ CEREMÓNIOU bude BRANISLAV RYBIČKA, ktorý svojim bohatým životom prináša hĺbku a poznanie pre všetkých zúčastnených. Svojim láskavým prístupom podporuje samotný zámer stretnutia. Venuje sa dlhé roky sprevádzaniu a liečeniu ľudí k ich zdravému plnému potenciálu. Je tvorcom cyklu Cesta Vedomého Muža. Napísal niekoľko kníh, množstvo článkov a desiatky videí. Je milujúcim otcom, partnerom a človekom, ktorý miluje život.

V prípade otázok ohľadom ceremónie píšte na: branorybicka@gmail.com

Tešíme sa na spoločné tvorenie

Návrat hore