Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Zlaté Cacao – ZaŽiTok Hojnosti – Cacao Ceremónia

2 februára @ 17:50 21:00

Pozývam Vás na výnimočný večer plný chuti, hĺbky, hudby, vhľadov, múdrosti, rozmanitosti, tanca a nového poznania.

Hojnosť a jej rozmanitosť si častokrát spájame s hmotnými vecami. No zabúdame aj na iné odtiene a rozmanitosť hojnosti. Príďte si vyjasniť, ozrejmiť a zvýšiť hojnosť v jej pestrých aspektoch v spojení s cacaom.

Samotný obrad ~ ceremónia má v sebe zámer a oddanosť tvoreniu a spolupráci.

Kakao je podľa juhoamerických tradícií plodom, ktorý prepája svet ducha ~ otca, so svetom matky ~ zemou.
Ak ste už vo svojom živote mali čokoládu veľmi dobre viete, ako vám to pozdvihne a zlepší náladu. Pokiaľ je kakao plnohodnotné to znamená nie je zbavené tuku a ostatných výživných zdraviu prospešných látok, tak je silným antioxidantom a pomáha telu doplniť také látky, ktoré ho uzdravujú v niektorých aspektoch.
Prinášajú uvoľnenie a nabudenie zároveň, pohladenie duši a pozdvihnutie ducha.

Počas ceremónie sa stretneme v kruhu, kde sa naladíme a vytvoríme tak posvätný kruh prijatia a vzájomného tvorenia.

Pri sprevádzaní hudbou a zvuku bubnov sa prenesieme hlbšie do vnútorných svetov, ktoré nám prinesú poznanie a podporu pre pokračovanie v našej životnej ceste. Zmenený stav je veľmi individuálny z vlastnej skúsenosti je to vždy podpora, pohladenie a pozdvihnutie. Vždy to záleží to od zámeru a nastavenia ako vstupujeme do samotnej ceremónie.

ODPORÚČANIA:
v žiadnom prípade neužívať alkohol a omamné látky pred ceremóniou, v deň ceremónie skúste vynechať svoju každodennú dávku kávy a doplňte dostatok tekutín. Kakao je ťažšie pri vyšších dávkach a voda pomáha tráviacemu traktu.

ČO SI PRINIESŤ:
Doneste si svoj obľúbený hrnček, pohodlné oblečenie, fľašu vody, hudobný nástroj (bubon, gitaru, perkusie…), karimatku, podsedák, deku, krištále, amulety alebo obľúbené predmety, ktoré vás zavolajú, že chcú ísť s vami.

SPREVÁDZAŤ CEREMÓNIOU bude BRANISLAV RYBIČKA, ktorý svojim bohatým životom prináša hĺbku a poznanie pre všetkých zúčastnených. Svojim láskavým prístupom podporuje samotný zámer stretnutia. Venuje sa dlhé roky sprevádzaniu a liečeniu ľudí k ich zdravému plnému potenciálu. Je tvorcom cyklu Cesta Vedomého Muža. Napísal niekoľko kníh, množstvo článkov a desiatky videí. Je milujúcim otcom, partnerom a človekom, ktorý miluje život.

REZERVÁCIA MIESTA:
Rezervuj si svoje miesto mailom na branorybicka@gmail.com
Cena za ceremóniu je 25,- eur, ktorú je potrebné uhradiť vopred na čú:
SK72 8360 5207 0042 0314 9428
do poznámky daj svoje meno, priezvisko a cacao Presov. Po uhradení zálohy ti príde potvrdzujúci mail o úhrade a rezervovanom mieste.
Svoje miesto si vieš rezervovať uhradením uvedenej sumy vopred na účet.

KEDY:
2.2.2024 od 17:45 ~ 21:00
KDE: Čukoláda – Hlavná 89 Prešov

V prípade otázok ohľadom ceremónie píšte na: branorybicka@gmail.com
Tešíme sa na spoločné zážitky a tvorenie

Návrat hore