Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Posvätné Milovanie

16 februára @ 17:00 18 februára @ 15:00

Hĺbka a intenzita vzájomného prežívania spoločných chvíľ je naša voľba.

Kam smeruje naše spoločné partnerstvo?
Ako dodať vzťahu novú vášeň?
Lepším SPOLOČNÝM prepojením.

Srdečne Vás pozývame na láskyplný víkend, ktorý je vytvorený PRE PÁRY. Počas stretnutia vytvoríme posvätný KRUH v ktorom si budete môcť zažiť so svojimi partnerkami a partnermi skutočnú hĺbku milovania na všetkých ÚROVNIACH bytia a žitia.

Život vás spojil a tvoríte obraz MUŽA a ŽENY v tej najčistejšej podobe, akú teraz dokážete spolu tvoriť. Láska, pravda, úspech, podpora aj vášeň vás stále posúvala vpred k VZÁJOMNEJ úcte a rešpektu. Stali ste sa oporou jeden pre druhého a aj v tých ťažkých chvíľach ste stáli PRI SEBE. Teraz je čas a možnosť vstúpiť do hlbších rovín, kde nájdete to skutočné čo vás spojilo.

ODHODLANIE kráčať ďalej a milovať sa na všetkých úrovniach je častokrát slovom nepopísateľné. No o to krajšie, ak si to dovolíme spolu žiť a tvoriť.

Všetko staré čo nás vyformovalo do terajších podôb nás veľmi veľa naučilo. Stali sme sa najlepšou verziou vzťahu, ktorý teraz spolu prežívame.

Je tu možnosť na ZLEPŠENIE?
Je tu MOŽNOSŤ urobiť spoločný vzťah ešte láskavejší a hlbší?
Určite ÁNO, vždy je tu možnosť vstúpiť do neprebádaných rovín našich tiel či duší. Volanie je zväčša zrejmé. Urobiť krok k tomu, aby sme sa posunuli a rozvinuli PARTNERSTVO do lepšej podoby, aká je teraz.

Počas stretnutia zažijete VEDOMEJŠIE PREPOJENIA medzi sebou. Hlboké MILOVANIE nie je len o fyzickom spojení, ale hlavne o vzájomnom splynutí na ktoré budete mať vytvorený posvätný priestor.

Doprajte si plnohodnotný víkend jeden pre druhého bez stresu, tlaku a odporu, že niečo musíte. Venujte si tento víkend ako DAR vášmu vzťahu, aby ste objavili a pokračovali vpred vo väčšej LÁSKE a vzájomnej partnerskej posvätnosti.

Víkendom Vás budeme sprevádzať ako VEDOMÝ – TVORIVÝ PÁR, ktorý pochopil a žije posvätné prepojenie. Zdieľa jednoduchosť, skutočnú hĺbku a prirodzenosť podstaty ženy a muža v partnerstve. Zdravé, tvorivé, podporné nás spája a mi to len cez nás násobíme v tomto svete ďalej.

Henika Tabačáková je dlhoročná športová sprievodkyňa, učiteľka a lektorka. Jej životné skúsenosti prinesú do kruhu ženský pohľad a vnímavé cítenie.

Branislav Rybička sprevádza ľudí v ich osobnostnom, duševnom a duchovnom svete. Je autorom viacerých kníh a tvorí dlhoročný cyklus cesta vedomého muža.

REZERVÁCIA a REGISTRÁCIA miest najneskôr do 1.2.2024 cez FORMULÁR nižšie

Kde: Penzión na slnečnej stráni, Vyhne

Kedy: 16-18.2.2024. Stretávame sa v piatok o 17:00 začíname večerou a končíme v nedeľu obedom o 14:00

Koľko: Cena na osobu je 247,- eur. V cene je plná penzia, ubytovanie a lektorské. Uhraď zálohu 147,- na osobu ktorú je potrebné uhradiť vopred na čú: SK72 8360 5207 0042 0314 9428 do poznámky daj svoje meno, priezvisko a posvätné milovanie. Po uhradení zálohy ti príde potvrdzujúci mail o úhrade a rezervovanom mieste.

*Kapacita je obmedzená vzhľadom na veľkosť priestoru maximálne 10 párov. Svoje miesto si viete rezervovať uhradením uvedenej sumy vopred na účet.

Storno podmienky
V prípade neúčasti sa storno poplatky účtujú nasledovne:
v prípade storna do 7 dní pred začatím akcie, prepadá 100% zálohy
v prípade storna do 14 pred začatím akcie, prepadá 50% zálohy
v prípade storna viac 14 pred začatím akcie sa záloha vracia v plnej čiastke

Návrat hore