Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Sila sebaHodnoty

25 novembra, 2023 @ 09:30 19:30

Srdečne Vás pozývam na celodenný seminár, ktorý sa uskutoční v Bratislave.

Plná sila poznania vlastnej hodnoty prináša človeku takmer neobmedzené možnosti tvorby a žitia samotného. Pomenoval som tieto kvality v troch hodnotách.

Zdravie, Šťastie, Bohatstvo.

Dlhé roky som skladal tento koncept a uvedomil som si, že mať v rovnováhe všetky tri hodnoty a kvality je dôležité pre naplnený a plnohodnotný život. Žijem slobodne a zodpovedne už dlhé roky, preto každodenná disciplína a sebauvedomenia nie sú pre mňa nič nové. Sú to vytrvalé roky v pozornosti v bdelom vnímaní celistvosti života.

Zdieľaním týchto praktických a jednoduchým rád a možností nájdeš medzi nimi presne tie svoje, ktoré ti zlepšia tvoj život. Zvýšia ti vibráciu a staneš sa viac samým/samou.

Seminár nie je žiadny rýchlo kurz dokonalosti. Je to dôsledná a zodpovedná práca na sebe. Informácie, ktoré s tebou pozdieľam sa môžu stať súčasťou tvojho života. Záleží to len od teba a toho ako žiješ teraz a ako chceš žiť v blízkej dobe.

Čo ti viem s určitosťou zaručiť je, že po absolvovaní tohto semináru sa budeš pozerať na život inak. Lepšie, celistvejšie a tvoja myseľ bude o niečo slobodnejšia a duša spokojnejšia.

Čo ti prinesie seminár:
Pochopíš hlbšie princípy života samotného. Dostaneš množstvo typov, návodov a praktických cvičení na zlepšenie každej kvality o ktorej sa budeme rozprávať.

Zažiješ na vlastnej koži cvičenia, meditáciu, poznanie plnosti a celistvosti človeka.

Nájdeš jasnejšiu cestu ako pokračovať ďalej vo svojom živote.
Dozvieš sa priame informácie, ktoré ti prinesú hlbšiu podstatu teba samého.

Naučíš sa podstatu zodpovednosti a zručností, ktoré pochádzajú priamo z tvojho vnútra.

Kde: HAGIA SOFIA – oáza pre telo i dušu, Klincová 20, Bratislava

Kedy: 25.11.2023 od 9:30 – 19:30 s prestávkou na obed

Koľko: 99,- eur v cene je lektorné, vegetariánsky obed a malé občerstvenie.

Rezervuj si svoje miesto mailom cez formulár https://forms.gle/QQPvsctAwaa5BfFA8.

Uhraď zálohu 49,- eur na čú: SK72 8360 5207 0042 0314 9428 do poznámky daj svoje meno a priezvisko a pridaj za tým skratku „ZSB“. Po uhradení zálohy ti príde potvrdzujúci mail o úhrade a rezervovanom mieste.

O mne: Sprevádzam ľudí v ich osobnostnom, duševnom a duchovnom svete. Som autorom viacerých kníh a tvorím dlhoročný cyklus cesta vedomého muža. Moja púť začala už dávno pred tým, ako som sa narodil. Tento život je len pokračovaním v tom čo som sa naučil, rozpoznal, spoznal a poznal. Kráčam prítomne, pokojne a rozvážne. Nachádzam vo veciach súvislosti a spojitosti. Cítim, že každý má v sebe niečo výnimočné a krásne. To nachádzam pri pohľade do očí, do duše pri spoločnom zdieľaní v slove, či tichosti. Napísal som doposiaľ štyri knihy, natočil množstvo videí a napísal veľké množstvo podporných článkov. Som otec, partner, tvorca, obyčajný človek, ktorý miluje život.

Viac informácií na info@branislavrybicka.com

Návrat hore