Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Cacao Vibe – Dolný Kubín

27 apríla @ 17:55 22:02

Pozývam Vás na výnimočný večer plný chuti, hĺbky, hudby, vhľadov, múdrosti, rozmanitosti, tanca a nového poznania.

Príďte si užiť plnohodnotný večer na vlne radosti, lásky aj tanca. Zvuk bubnov, či lahodné tóny podmanivej hudby Vás prenesú do hĺbky vašej podstaty. V pokojnom a bezpečnom prostredí sa ponoríme hlbšie do podstaty seba samého/samej a užijeme si tento večer.

Cacao je podľa juhoamerických tradícií plodom, ktorý prepája svet ducha ~ otca, so svetom matky ~ zemou.

Ak ste už vo svojom živote mali čokoládu veľmi dobre viete, ako vám to pozdvihne a zlepší náladu. Pokiaľ je kakao plnohodnotné to znamená nie je zbavené tuku a ostatných výživných zdraviu prospešných látok, tak je silným antioxidantom a pomáha telu doplniť také látky, ktoré ho uzdravujú v niektorých aspektoch.
Prinášajú uvoľnenie a nabudenie zároveň, pohladenie duši a pozdvihnutie ducha.

Počas ceremónie sa stretneme v kruhu, kde sa naladíme a vytvoríme tak posvätný kruh prijatia a vzájomného podporného tvorenia.
Pri sprevádzaní hudbou a zvuku bubnov sa prenesieme hlbšie do vnútorných svetov, ktoré nám prinesú poznanie a podporu pre pokračovanie v našej životnej ceste.

ODPORÚČANIA:
v žiadnom prípade neužívať alkohol a omamné látky pred ceremóniou, v deň ceremónie skúste vynechať svoju každodennú dávku kávy a doplňte dostatok tekutín. Kakao je ťažšie pri vyšších dávkach a voda pomáha tráviacemu traktu.

ČO SI PRINIESŤ:
Doneste si svoj obľúbený hrnček, pohodlné oblečenie, fľašu vody, hudobný nástroj (bubon, gitaru, perkusie…), karimatku, podsedák, deku, krištále, amulety alebo obľúbené predmety, ktoré vás zavolajú, že chcú ísť s vami.

SPREVÁDZAŤ STRETNUTÍM bude BRANISLAV RYBIČKA, ktorý svojim bohatým životom prináša hĺbku a poznanie pre všetkých zúčastnených. Svojim láskavým prístupom podporuje samotný zámer stretnutia. Venuje sa dlhé roky sprevádzaniu a liečeniu ľudí k ich zdravému plnému potenciálu. Je tvorcom cyklu Cesta Vedomého Muža. Napísal niekoľko kníh, množstvo článkov a desiatky videí. Je milujúcim otcom, partnerom a človekom, ktorý miluje život. www.branislavrybicka.com

REZERVÁCIA MIESTA:
Rezervuj si svoje miesto mailom na branorybicka@gmail.com
Cena za ceremóniu je 30,- eur, ktorú je potrebné uhradiť vopred a tým je tvoje miesto rezervované na čú: SK72 8360 5207 0042 0314 9428 do poznámky daj svoje meno, priezvisko a cacao Dolny Kubin.

Po uhradení zálohy ti príde potvrdzujúci mail o úhrade a rezervovanom mieste.

KEDY: 27.4.2024 od 17:55 ~ 22:02
KDE: Lucenkova 18, Dolný Kubín

V prípade otázok ohľadom stretnutia píšte na: branorybicka@gmail.com
Tešíme sa na spoločné zážitky a tvorenie

Návrat hore